Përfundon pjesa e parë mes Interit dhe Atalantas
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin italian mes Interit dhe Atalantas.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Giuseppe Meazza”, Interi po avancon 2:0 kundër Atalantas, raporton KosovaPress.

Golat për “Nerazzurët” deri tani i shënuan Matteo Darmian (minuta e 26’) dhe Lautaro Martinez (minuta e 45+2’).

Rezultati i pjesës së parë, 2:0 në favor të Interit.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024