Këtë të diele të parë të muajit, Cineplexx sjellë ofertën Super Saver
Marketing
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Çdo të diele të parë të muajit sjellim ofertën super saver!

Super Saver sjell tek adhuruesit e filmave, 4 filma të përzgjedhur për vetëm 3 euro.

Mos e humbisni, sepse kjo ofertë vjen vetëm njëherë në muaj, çdo të dielë të parë të muajit.

Këtë të diele të parë të muajit shkurt mund të shihni këta filma.

Beautiful WEDDING                                            The Beekeeper                                          

Nxitoni biletat në shitje !!!!

Super Saver vëtëm në Cineplexx

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024