Ministri Hasani takohet me homologun nga Ukraina
Tjera
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani, në këto momente pret në një takim ministrin e Punëve të Jashtme të Ukrainës, Dmytro Kuleba.

Sipas njoftimit, në orën 8:25, ministri Hasani dhe homologu ukrainas Kuleba do të dalin në një deklaratë të përbashkët për media.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024