Mbappe arrin për takimin me Macronin, Al Khelaifin dhe emirin e Katarit (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Kylian Mbappe ka arritur për takimin e tij me presidentin e Francës, Emmanuel Macron, presidentin e Paris Saint-Germain, Nasser Al Khelaifin dhe emirin e Katarit.

Thuhet se PSG nuk do të provojë ta bind Mbappen për të nënshkruar një kontratë të re në Paris, raporton KosovaPress.

Ndryshimi i mendjes së Mbappes as që nuk është temë diskutimi e këtij takimi.

Mbappe momentalisht është në bisedime vetëm me Real Madridin.  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024