Nkunku lëndohet sërish
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Trajneri i Chelseat, Mauricio Pochettino e konfirmoi se sulmuesi Christopher Nkunku ka pësuar një tjetër lëndim.

Që prej se iu bashkua Chelseat, Nkunku ka munguar plot 176 ditë si pasojë e lëndimeve, raporton KosovaPress.

Pochettino e konfirmoi lëndimin e Nkunku, teksa tha se nuk e di se si u dëmtua ylli francez, ndërsa në fund e zbuloi edhe kohën që do të mungoj ai.

“Dëgjuam dje se Christopher Nkunku u lëndua, por ne nuk e dimë se si ai u lëndua. Ai i është nënshtruar testeve mjekësore. Momentalisht, ai mund të jetë jashtë fushave për tri deri në katër javë, shpresoj që jo më shumë. Është e vështirë për Chris, pasi ai po bënte shumë mirë në parasezonale, para se të dëmtonte gjurin. Mbetet të shihet”, tha Pochettino.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
4
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024