Komisioni për Siguri dhe Mbrojtje mbahet me dyer të mbyllura për media
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Mbledhja e Komisionit për çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, në të cilën është duke raportuar komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Bashkim Jashari është duke u mbajtur me dyer të mbyllura për media.

Në këtë mbledhje pritet të diskutohet lidhur me raportin vjetor të punës për vitin 2023. Mediat janë lejuar të marrin vetëm pamje në fillim të takimit, ndërsa pas përfundimit të mbledhjes së këtij komisioni pritet të ketë deklarata për media.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024