Digjet mali në afërsi të Liqenit të Batllavës
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Një pjesë e malit afër Liqenit të Batllavës sonte është përfshirë nga zjarri.

Një lexues i KosovaPressi-it ka dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet mali i përfshirë nga zjarri.

Akoma nuk dihet shkaku i fatkeqësisë, derisa sipas pamjeve shihet se aty kanë arritur ekipet e policisë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024