Kane i shëno RB Leipzigut (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Allianz Arena”, ku po luhet ndeshja mes Bayern Munichut dhe RB Leipzigut.

Bayerni ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër RB Leipzigut, raporton KosovaPress.

Golin e epërsisë për kampionin gjerman e shënoi Harry Kane në minutën e 56’.

Golin e gjeni më poshtë.

Bayern & Football on X: "HARRY KANE'S GOAL!!!! ??? https://t.co/7TNmNXzxU5" / X (twitter.com)

25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
462
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024