Bashkimi lëshon bombën, merr ish-basketbollistin e NBA
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

KB Bashkimi përmes një njoftimi ka bërë zyrtare transferimin më të ri, Terrance Ferguson.

Ferguson, ish-basketbollist i ligës amerikane NBA, ka arritur marrëveshje me KB Bashkimin, raporton KosovaPress.

Ferguson ka një eksperiencë fantastike në NBA, me mbi 200 paraqitje te Oklahoma City Thunder dhe Philadelphia 76ers.  

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,138
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024