Kërcënoi zyrtaren e Qendrës së Punësimit, dërgohet në mbajtje një femër
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Një zyrtare e Qendrës për Punë Sociale për të mitur, ka raportuar se ishte kanosur nga e dyshuara femër kosovare, e cila ishte në vizitë në këtë qendër. 

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje në Lipjan, ku me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje. 

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024