Hidhet shorti i Ligës së Evropës, Liverpooli e Leverkuseni mësojnë kundërshtarët
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Sot në Nyon të Zvicrës u hodh shorti i Ligës së Evropës, ku u mësuan çiftet e fazës së 1/16-ës së kësaj gare.

Dy favoritët për ta fituar këtë trofe, Liverpooli dhe Bayer Leverkuseni kanë teste më të lehta, ndërsa ndeshje interesante pritet të jetë ajo mes Romës dhe Brightonit, raporton KosovaPress.

Liverpooli ndeshjen e parë e luan si mysafir kundër Sparta Prague, sikurse Bayer Leverkuseni që luan si mysafir i Qarabagut.

Ndërkaq, Milani do të përballet me skuadrën e Slavia Prague.

Shortin e plotë të 1/16-ës së Ligës së Evropës e gjeni më poshtë.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
502
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024