Programi festiv i 17 Shkurtit në shkollën ‘’ISP’’
Foleja
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua
?t=116

Nxënësit e shkollës ‘’International School of Prishtina’’ shfaqën kreativitetin dhe ndërgjegjësimin e tyre kulturor duke organizuar një program për të festuar 17 shkurtin, Ditën e Pavarësisë së Kosovës. Përmes interpretimeve, këngëve e valleve, ata festuan rëndësinë historike të rrugëtimit të Kosovës drejt pavarësisë

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024