Pak çaste para ndeshjes, Darmian: Atletico luan futboll të bukur, duhet të kemi kujdes
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Pak çaste para fillimit të ndeshjes mes Interit dhe Atletico Madridit, mbrojtësi i “Nerazzurëve”, Darmian dha një intervistë të shkurtët për “Inter TV”.

Darmian tha se do të jetë një ndeshje e komplikuar, dhe se Atletico nuk është skuadër që bënë vetëm lojë defansive, raporton KosovaPress.

“Do të jetë ndeshje e komplikuar por ne jemi përgatitur. Duhet të jemi të kujdesshëm sepse janë skuadër e mirë, kanë lojtarë me kualitet. Nuk mendoj se Atletico bën vetëm lojë defansive, ata luajnë futboll të bukur dhe ne duhet të jemi të kujdesshëm”, tha Darmian.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024