Parashikimi i motit
Lajme
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell. Sipas Prishtina Weather, temperaturat minimale do të arrijnë deri në -2 gradë celsius, kurse ato maksimale prej 8 deri në 14 gradë celsius.

“Ultësirave mundësi për mjegull/vransira të ulëta orëve të mëngjesit. Ditën kryesisht me diell”, njofton Prishtina Weather.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,845
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024