Me pistoleta e marihuanë në autobus, tre të arrestuar
Siguri
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Tre persona janë arrestuar dje pasdite në Gjakovë, pasi gjatë kontrollit në autobusë, te tre të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar si prova materiale dy pistoleta me 62 fishekë dhe një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 1.2 gram.

Sipas Policisë, tre të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit, dy prej tyre janë dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024