Ndriçohet Birra Peja për 16-vjetorin e pavarësisë së Kosovës
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Për të nderuar 16-vjetorin e pavarësisë së Kosovës, Birra Peja ndriçoi fabrikën e saj me flamurin e Kosovës, duke përcjellë një mesazh të fuqishëm të unitetit dhe krenarisë kombëtare.

Ky akt simbolik shpreh respektin dhe vlerësimin e kompanisë ndaj rëndësisë historike të kësaj date për vendin dhe qytetarët e tij, duke theksuar njëkohësisht rolin e bizneseve në mbështetjen e vlerave dhe identitetit kombëtar.

Gjesti i Birrës Peja shërben si një kujtesë për të gjithë që të rifreskojnë lidhjet e tyre me historinë dhe të ardhmen e Kosovës. KJO ËSHTË BIRRA E VENDIT!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024