Nora “shemb” edhe xhudisten serbe, kalon në gjysmëfinale
Sport
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Nora Gjakova ka kaluar në gjysmëfinale në Grand Slam Baku, Azerbajxhan 2024

Në çerekfinale ajo mposhti me Wazari garuesën nga Serbia, Marica Perisic.

Në gjysmëfinale takohet me garuesen nga Holanda, Julie Beurskens.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024