Cineplexx Prishtina sjellni eksluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Dy Gisht Mjaltë 2”
Marketing
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

A jeni gati të takoni yjet e filmit “Dy Gisht Mjaltë 2” atëherë mos mungoni në premierën e filmit me date 15 Shkurt në Cineplexx Prishtina, në Albi Mall.

Në një pritje madhështore duke filluar nga ora 17:00 do keni mundësin të takoni të gjithë aktorët në ambientët e Cineplexx Prishtina, ku do mund të fotografoheni me të preferuarit tuaj.

Kasti do të jetë n të kinema për 3 or ku do të futen në çdo orar për të ju përshendetur të gjithë juve që po I prisni me padurim.

Ermal Mamaqi

Elvana Gjata

Bujar Asqeriu

Natasha Sela

Marjana Kondi

Fidel Kourouma

Elson Bajrakurtaj

Klea Coli

 Sejfulla Myftari

Dashnor Diko

Xhevahir Zeneli

Sheki Useini

Belinda Dragoti

Bledi Mane

 Joel Mamaqi

Samuele Vargu

Nxitoni dhe blini biletën tuaj në aplikacionin e Cineplexx Kosova.

Shkarko në iOS  -  Cineplexx Kosova 

Shkarko në Android - Cineplexx Kosova

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024