Për të gjithë fansat e Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata, erdhi momenti që t’i takoni yjet
Marketing
Lexohet për: 2 min.
2 javë më parë
Linku u kopjua

A jeni gati më datë 15.02.2024 në ora 17:15 për një ” meet & greet “, ku kasti i aktorëve ” 2 Gisht Mjaltë” do të jenë në Cineplexx në Kosovë?

Ndërsa më 16.02.2024 në ora 20:00, ” meet & greet “, ku kasti i aktorëve ” 2 Gisht Mjaltë” do të jenë në Cineplexx në Prizren?

Kasti do ti takoj të gjithë fansat e tyre në çdo sallë dhe në çdo orar.

Biletat janë në shitje, mund ti blini përmes:

Aplikacionit CineplexxKs ose

Fizikisht në kinema !!!

Ju mirëpresim!

“2 Gisht Mjaltë”

Tashmë të sapomartuar, Ervini dhe Ema, bashkë me bebushen e tyre, nisen për pushime familjare në Turqi. Por një ngatërresë aeroporti dhe një takim i papritur, bën që të gjithë personazhet të përfundojnë në një resort luksoz në Zvicër.

Personalitetet e tyre të çuditshme, bëjnë që keqkuptimet dhe mrekullitë në këtë aventurë të ndodhin njëra pas tjetrës.

“2 GISHT MJALTË 2” është një komedi që provon se ndonjëherë, momentet më të bukura në jetë janë ato që vijnë papritur dhe që na bëjnë të kuptojmë çfarë vërtet ka rëndësi.

Aplikacioni Cineplexx

Blej biletën më lehtë dhe më shpejtë përmes aplikacionit CineplexxKS !

Bota jonë e kinemasë !

https://www.cineplexx-ks.eu/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024