Zelensky: Forca e ushtarëve siguron pavarësinë e Ukrainës
Ukrainë
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky ka postuar disa fotografi, duke falënderuar çdo ushtarë, pasi sic ka thënë ai pa guximin e tyre, Ukraina nuk mund të rezistonte.

“Pa guximin e tyre, Ukraina nuk mund të rezistonte. Forca e tyre siguron pavarësinë e Ukrainës dhe krijon rrugën e saj në botë. Ne duhet të jemi mirënjohës ndaj të gjithë luftëtarëve tanë - të gjithë atyre që mbrojnë dhe ndihmojnë mbrojtjen”, ka shkruar ai në X.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024