Mori ryshfet, një muaj paraburgim ndaj pandehurit B.H.
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 javë më parë
Linku u kopjua

Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti për Krime të Rënda ka vendosur mbi kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës një muaj paraburgim ndaj të pandehurit B.H.

Në njoftim thuhet se B.H. dyshohet se ka kryer veprën penale marrja e ryshfetit.

Kundër këtij aktvendimi, palët e pakënaqura kanë të drejtë ankese në Gjykatën e Apelit, përmes Gjykatës Themelore në Prishtinë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024