Vdes pasi goditet nga ekskavatori
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 javë më parë
Linku u kopjua

Një person ka vdekur dje si pasojë e plagëve të pësuara pasi është goditur nga ekskavatori që drejtohej nga i dyshuari në fshatin Qirez të Skederajt.

Sipas Policisë, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion ndërsa, i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024