Sulmohet pas mosmarrëveshjes rreth një aksidenti në veri
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 javë më parë
Linku u kopjua

Një person ka njoftuar policinë se pas një mosmarrëveshje si pasojë e një aksidenti trafiku, është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Mitrovicën e Veriut, ku i dyshuari është identifikuar dhe është sjellë në stacion për intervistim, i njëjti ishte në ndikim të alkoolit.

Në konsultim me prokurorin pas intervistimit të dyshuarit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024