Pesë të lënduar në aksidentin mes tri veturave në Çagllavicë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 javë më parë
Linku u kopjua

Pesë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku sonte ndërmjet tri veturave në Çagllavicë.

Zyrtarja për informim e Policisë rajonale për Prishtinë, Flora Ahmeti, ka thënë për KosovaPress se rasti ka ndodhur rreth orës 20:00.

“Sot rreth orës 20:00 kemi pranuar informatën se në Çagllavicë, ka ndodhur një aksident trafiku. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira tri automjete. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar pesë persona”, ka thënë Ahmeti, duke shtuar se me rastin po merret njësiti i trafikut.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024