Garat ilegale me vetura, gjobiten nga 150 euro dy shoferë në rrugën Mitrovicë-Vushtrri
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 javë më parë
Linku u kopjua

Policia e Kosovës sot ka identifikuar dhe proceduar me masa ndëshkimore ndaj dy shoferëve për kundërvajtje në trafikun rrugor.

Dy ngasësit e automjeteve në rrugën Mitrovicë -Vushtrri, në kundërshtim me rregullat, po bënin gara me vetura duke rrezikuar pjesëmarrësit tjerë në trafikun rrugor.

Policia u ka shqiptuar dy ngasësve të automjeteve gjoba nga 150 euro, si dhe u kanë hequr nga një pikë negative.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024