Deponon në bankë 600 euro të falsifikuara
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 javë më parë
Linku u kopjua

Një zyrtare e një banke, ka raportuar se nga një klientë janë deponuar në bankë tri kartëmonedha nga 200 euro, të cilat dyshohet se janë të falsifikuara.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në Mitrovicë, ku kartëmonedhat janë sekuestruar nga hetuesia. Rasti në hetime.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024