Drejtonte veturën i dehur dhe kërcënoi policët, arrestohet
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 javë më parë
Linku u kopjua

Një person arrestuar i dyshuari për shkak se i njëjti është ndaluar nga patrulla policore duke drejtuar veturën e tij të gjendje të dehur. I dyshuari, gjatë ndërmarrjes së veprimeve policore i ka kanosur dhe fyer zyrtarët policorë.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje në Rahovec, me vendim të prokurorit, pas inicimit të rastit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024