Dhunë ndaj djalit të vet të mitur, arrestohet
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 javë më parë
Linku u kopjua

Një person është arrestuar në Obiliq nën dyshimin se i njëjti për shkak të një mosmarrëveshje ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës-djalit të tij të mitur.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. 

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024