Lidhin rojën e një depos por nuk dihet nëse është vjedhur diçka
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 javë më parë
Linku u kopjua

Një roje në një depo, ka raportuar se tre persona të panjohur pasi e kanë lidhur, me forcë janë futur në depon të cilën ishte duke e ruajtur ai, por nuk  dihet nëse është vjedhur diçka.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në fshatin Mazgit të Obiliqit dhe po hetohet nga Policia.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024