Shtetasja e Shqipërisë arrestohet në Prishtinë për trafikim me njerëz
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 javë më parë
Linku u kopjua

Një shtetase e Shqipërisë është arrestuar dje në Prishtinë, nën dyshimin se e njëjta ka kryer veprën penale trafikim me njerëz, si dhe është identifikuar një viktimë e supozuar e trafikimit.

Me vendim të prokurorit  e dyshuara është dërguar në mbajte.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024