Çdo e mërkurë vlen dyfish!
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
2 javë më parë
Linku u kopjua

Si çdo të mërkurë për çdo biletë që bleni me kartelë "VISA", do të merrni një tjetër biletë FALAS!

-Cineplexx së bashku me "VISA" kanë sjellë një super-ofertë, ku për çdo biletë të blerë me kartelë 'VISA', një biletë tjetër vjen falas! 

-Oferta vlen çdo të mërkurë në të dy lokacionet e Cineplexx, në Prishtinë dhe në Prizren.

*Oferta vlen vetëm për blerjet fizike në kinema*!

Filmat që mund t’i shikoni nesër dhe te përfitoni nga kjo super-ofertë janë:

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024