Hamleti takohet me bukuroshen e fjetur në ASK
Emisione
Lexohet për: 1 min.
2 javë më parë
Linku u kopjua

Shfaqjet shkollore janë jetike për fëmijët ato nxisin  kreativitetin, punën në grup dhe besimin. Një shkollë me traditë te këtillë është edhe American School Of Kosova që kësaj here sjellë 2 shfaqje të përmasave te mëdha
Bukuroshja e Fjetur" dhe "Hamleti" u vunë në skenë dhe u interpretuan aq në mënyrë të përsosur, sa që transportuan publikun, duke e bërë atë të ndjehej sikur po shikonin një shfaqje profesionale në një teatër të vërtetë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024