Osmani pret në takim ministrin e Mbrojtjes së Gjermanisë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim ministrin e Mbrojtjes të Gjermanisë, Boris Pistorius.

Pas takimit Osmani dhe Pistorius do të mbajnë konferencë të përbashkët për medie.

Ministri gjerman do të pritet në takim edhe nga kryeministri Albin Kurti si dhe homologu i tij nga Kosova, Ejup Maqedonci.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024