Ngjarjet e datës 4 shkurt
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
2 javë më parë
Linku u kopjua

Federata Skitare e Kosovës organizon garën “Kampionati i Kosovës” për të gjitha kategoritë, në disiplinën e sllallomit të madh dhe disiplinën e sllallomit. (Brod, Dragash, ora 09:45)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024