Shenjat e zodiakut që janë vazhdimisht në kërkim të një partneri
Magazina
Lexohet për: 2 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka njerëz që nuk qëndrojnë kurrë në vend kur bëhet fjalë për dashurinë. Ata janë gjuetarë të vërtetë partnerësh dhe nuk humbasin mundësi për një romancë të re.

Këto katër shenja të zodiakut janë vazhdimisht në kërkim të partnerëve të rinj.

Dashi

Të parët në listë janë Dashi i patrembur. Këta individë entuziastë i duan sfidat dhe aventurat, kështu që ata kurrë nuk kanë emocione të mjaftueshme.

Për shkak të natyrës pasionante, ata janë gjithmonë të gatshëm të shkojnë në kërkim të një romance të re. Për Dashin, çdo partner i ri është një mundësi për një lojë emocionuese pasioni.

Luani

Luanët janë yje të vërteta të horoskopit dhe faza e dashurisë është fusha e tyre e preferuar.

Kjo shenjë e zodiakut është e njohur për dashurinë për të qenë në qendër të vëmendjes dhe ndjenjën e dëshiruar. Luanët janë vazhdimisht në kërkim të një partneri që do t'i kënaqë dhe do t'i adhurojë.

Megjithëse janë besnikë, nevoja e tyre për vërtetim mund t'i shtyjë ata të eksplorojnë rrugë të reja dashurie.

Binjakët

Binjakët janë të njohur për natyrën e tyre kureshtare dhe shpirtin e pafund të eksplorimit.

Ata thjesht nuk mund t'i rezistojnë përvojave dhe njerëzve të rinj. Është gjithmonë argëtuese dhe intriguese me ta, por nga ana tjetër, natyra e tyre e ndryshueshme mund t'i bëjë ata të kërkojnë shpejt sfida të reja.

Shigjetari

Shigjetarët janë shpirtra aventurierë që e duan lirinë dhe janë vazhdimisht në kërkim të përvojave të reja.

Dashuria e tyre për udhëtimet dhe aventurat shpesh i shtyn ata të kërkojnë partnerë nga pjesë të ndryshme të botës. Ata thjesht nuk mund t'i rezistojnë sharmit të kulturave dhe njerëzve të panjohur.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024