Ngjarjet e datës 3 shkurt
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Federata Skitare e Kosovës organizon garën “Kampionati i Kosovës” për të gjitha kategoritë, në disiplinën e sllallomit të madh dhe disiplinën e sllallomit. (Brod, Dragash, ora 10:45)

Ministria e Ekonomisë do të bëjë hapjen publike të ofertave për Ankandin e Parë Solar Foltovoltaik (FV) prej 100 MW. (Ndërtesa e Ministrisë së Ekonomisë, kati i katërt - salla e takimeve, ora 14:00)

Shtëpia botuese “3SD” promovon tre libra për Ukrainën dhe konfliktin atje, të autorit Lutfi Bilalli. (Kultplus, lagjja “Ulpiana”, Prishtinë te Fontana, ora 14:00).

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024