Këtë të diel të parë të muajit Cineplexx sjell ofertën Super Saver, sjell 5 filma të përzgjedhur për vetëm 3 euro
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Çdo të dielë të parë të muajit sjellim ofertën super saver!

Super Saver sjell tek adhuruesit e filmave, 5 filma të përzgjedhur për vetëm 3 euro.

Mos e humbisni, sepse kjo ofertë vjen vetëm njëherë në muaj, çdo të dielë të parë të muajit

Këtë të diel të parë të muajit shkurt mund të shihni këta filma:

Aquaman And The Lost Kingdom

Next Goal Wins

Night Swim

2 Gisht Mjaltë

Wish

Nxitoni biletat në shitje.

Super Saver vetëm në Cineplexx

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024