Altera - Për çdo detyrë, dëshirë dhe nevojë
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Altera është vendi ku takohet dëshira dhe nevoja për të kryer detyrat tona të përditshme.

Përvoja e blerjes në librarinë më të madhe në Kosovë dhe rajon është e përfshirë dhe lehtësohet nga shumëllojshmëria e produkteve duke bërë që kjo qendër të jetë një burim i preferuar për: Material zyrtar, Libra, Produkte Shkollore, Arti, Lodra, Muzikore, Teknologji & Media.

Për të siguruar një ambient zyrtar të përsosur dhe të pajisur me gjithçka që ju nevojitet, "Altera" sjell një koleksion të gjërë të produkteve cilësore. Duke filluar nga materialet themelore si letra, regjistratora, tonera, organizues tavoline, tabela, vulat, detektorët për para, printera, etj.

Dyqanet ALTERA mund ti gjeni në:

  • Fushë Kosovë - Prishtinë, Rr. Elez Berisha (pranë Universitetit AAB)
  • Altera Prizren, Rr. Tirana (pranë Abi Çarshisë)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024