Ngjarjet e datës 1 shkurt
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Vazhdon procesi gjyqësor ndaj Thaçit dhe të tjerëve. (Hagë, ora 09:00-16:00)

Mbahet Ora përkujtimore në nderim të shkrimtarit dhe veprimtarit të çështjes kombëtare Adem Gashi, organizuar nga Art Club “Rifat Kukaj” dhe shtëpia botuese “Armagedoni”. (Instituti Albanologjik Prishtinë, ora 12:00)

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës dhe Këshilli i Mediave të Shkruara të Kosovës mbajnë konferencë të jashtëzakonshme për media. (Zyrat e Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës, Pejton, Prishtinë, ora 13:00).

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prishtinë do të prezantojë raportin vjetor të punës për vitin 2023. (Salla e Kuvendit në Komunën e Prishtinës, ndërtesa e Vjetër, ora 14:00)

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,221
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024