Sekuestrohen monedha nga 2 euro të falsifikuara në Ferizaj
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Një grua ka raportuar në polici se kanë pranuar monedha të metalta nga 2 euro, të cilat dyshohet të jenë të falsifikuara.

Sipas policisë rasti ka ndodhur më 30 janar në Ferizaj.

“Ferizaj 30.01.2024-08:40. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se janë pranuar monedha të metalta nga 2€ që dyshohet të jenë të falsifikuara. Monedhat janë sekuestruar dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë. 

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
52
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024