Podujevë: Gruaja keqtrajton fëmijët e saj, arrestohet nga policia
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Një rast i keqtrajtimit të fëmijëve është raportuar të ketë ndodhur në Podujevë.

Në raportin 24-orësh të policisë thuhet një femër (shtetase e Kosovës) është arrestuar pasi dyshohet se ajo ka keqtrajtuar tre fëmijët e saj.

Në njoftim thuhet se me vendim të prokurorit pas intervistimit e dyshuara është liruar dhe se rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Podujevë 21.01.2024-10:30. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare nën dyshimin e bazuar se e njëjta ka keqtrajtuar tre fëmijët e saj. Me vendim të prokurorit pas intervistimit e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024