Promovimi i librit për fëmijë ‘’Dari Mari’’
Foleja
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua
?t=1370

Të vizitosh në një librari është mjaft e rëndësishme pasi ajo i prezanton fëmijët me libra të ndryshëm, duke nxitur kuriozitetin, imagjinatën dhe një dashuri të përjetshme për të lexuar. Këtë here, bashkë me të vegjëlit e kopshtit A & Z vizitojmë Librarinë Dukagjini për të marrë pjesë në promovimin e një libri kushtuar pikërisht atyre.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024