Kids Day, platforma e kushtuar kujdesit të fëmijëve në kopshte
Foleja
Lexohet për: 1 min.
4 javë më parë
Linku u kopjua

Prindërit shpesh ndihen të shqetësuar kur dërgojnë të vegjëlit në kopshte.
Së fundmi, është platforma Kids Day që po bën bujë të madhe, e krijuar posaçërisht për kujdesin ndaj fëmijëve për administrimin e kopshteve si dhe institucioneve parashkollore.

Ndiqni rubrikën e parë për më shumë!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024