Ngjarjet e datës 27 janar
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Mbahet Kuvendi i parë i qytetarëve në Kosovë, ku do të diskutohet strategjia mbi luftimin e dezinformimit në Kosovë. (Hotel “Emerald”, Prishtinë, ora 10:45)

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) mban konferencën e lansimit të projektit "Safeguarding the Future". (Hotel “Four Points by Sheraton Prishtina”, Prishtinë, ora 12:30)

Mbahet punëtoria për përgatitjen e ekspozitës narrative në Qendrën/Kompleksin Memorial të Masakrës në Krushën e Madhe. (Krushë e Madhe, ora 15:00)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024