Itali: Gruaja vret burrin me thikë, arrestohet
Bota
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Një grua 46-vjeçare u arrestua të premten nën dyshimin se kishte vrarë me thikë bashkëshortin e saj, 56 vjeç, në provincën e Bergamos në verilindje të Milanos.

Incidenti, detajet e plota të të cilit nuk dihen ende, ndodhi në Martinengo, në Bassa Bergamasca, në via Cascina Lombarda.

Karabinierët e çuan gruan në stacionin e tyre lokal. /ANSA/

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024