Family Day, me super-filmin "Lassie- A New Adventure"
Marketing
Lexohet për: 2 min.
4 javë më parë
Linku u kopjua

Të dashur fëmijë, më 27 janar nga ora 11:30 deri në 14:30 organizojmë eventin Family Day, me super-filmin " Lassie- A New Adventure" ku do të ketë shumë aktivitete sikurse:

-Takohuni me shokun tonë specialLunen,

-Workshop me Vet Point Prishtina  ku doktorët veterinarë do të ju shpjegojnë fëmijëve kujdesin ndaj kafshëve ,se si të sillemi me ta... dhe shumë e shumë informata të tjera rreth kafshëve dhe kujdesit ndaj tyre.

-Facepainting 

Gjithashtu do të ketë edhe shumë shpërblime si:

 

10x hyrje falas nga KIDS Galaxy  

  5x Qenusha lodër nga The Entertainer Kosovo

  6x Spa për familje nga Four Points by Sheraton Prishtina City

  3x Voucher në vlerë 30€ nga @Springfield_Kosovo

Mos mungoni!!

FAMILY DAY

Lassie - a new adventure

Protagonistja e qenve Collie, Lassie, heton zhdukjet misterioze të disa qenve të origjinës, me ndihmën e mikut më të mirë Flo dhe shokëve të rinj Henri, Kleo dhe Pippa e vogël, një Jack Russell Terrier.

Blini bileta

Aktivitetet

Tako Lunen Facepainting

Workshop me Vet Point Prishtina  ku doktorët veterinarë do të ju shpjegojnë fëmijëve kujdesin ndaj kafshëve ,se si të sillemi me ta... dhe shumë e shumë informata të tjera rreth kafshëve dhe kujdesit ndaj tyre.

Shumë shpërblime

 6x Spa për familje nga Four Points by Sheraton Prishtina City 

 10x hyrje falas nga KIDS Galaxy   

 5x Qenusha lodër nga The Entertainer Kosovo   3x Voucher në vlerë 30€ nga @Springfield_Kosovo

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024