Çrregullimet e sjelljes tek fëmijët
Foleja
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Çrregullimet e sjelljes tek fëmijët përfshijnë një sërë sfidash që ndikojnë në mirëqenien e tyre emocionale dhe sociale, shpesh duke penguar aftësinë e tyre për të funksionuar në mënyrë efektive në mjedise të ndryshme. Psikologët luajnë një rol vendimtar në vlerësimin dhe trajtimin e këtyre çrregullimeve. Këtë herë, psikologe Elmedina Shaqiri Vllasi na tregon të gjitha që duhet të dijmë mbi trajtimin e këtyre sëmundjeve te fëmijët.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024