Rama: Plani i Rritjes për Ballkanin Perëndimor është një mundësi e mirë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në Shkup të Maqedonisë së Veriut, tha se nisma për Planin e Rritjes së Ballkanit Perëndimor, i miratuar nga Bashkimi Evropian, është një mundësi e mirë për rajonin, e cila nuk duhet humbur.

Lajmi i plotë në sistemin me parapagim...

https://kosovapress.com/kurti-plani-i-rritjes-duhet-te-pershpejtoje-anetaresimin-e-bp-ne-be

Ai në nisje të samitit të liderëve të Ballkanit Perëndimor, kërkoi thellim të bashkëpunimit rajonal, në mënyrë që qytetarët të vendosen në vend të parë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024