​Ngjarjet e datës 22 janar
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, do të mbajë konferencë për media. (Objekti i vjetër i komunës Prishtinë, ora 12:00)

Federata e Hendbollit e Kosovës organizon ceremoninë "Laureatët e Vitit 2023". (Hotel “International Prishtina”, ora 18:00)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024