Sulmon burrin e vet, arrestohet
Siguri
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Një femër është arrestuar në Pejë, pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj viktimën mashkull kosovar.

Rasti ka ndodhur dje, ku viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje. 

Kurse, në Prishtinë, janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovarë (të cilët ishin duke bashkëjetuar), pasi që pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri-tjetrin.

Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. 

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024